Fototapeta i plakaty graffiti – oryginalna dekoracja wnętrza

Dekorowanie to ostatni, ale niezwykle ważny etap wykańczana wnętrza. To właśnie od elementów dekoracyjnych zależeć będzie klimat pomieszczenia i panująca w nim atmosfera. Jeśli marzy nam się oryginalne, nowoczesne wnętrze, nie ma nic lepszego niż fototapety czy plakaty z motywem graffiti.

Dlaczego warto postawić na fototapetę graffiti?

Fototapeta to mocny akcent, który odmieni wygląd każdego pomieszczenia. Wystarczy pokryć nią jedną ścianę, żeby pomieszczenie nabrało charakteru i stało się nadzwyczaj oryginalne. Fototapety z wzorem graffiti idealnie nadają się do nowoczesnych mieszkań i pokoi młodzieżowych. Doceni je każdy wielbiciel ulicznego stylu i współczesnej sztuki (galeria graffiti https://fototapety.art/dekoracje/fototapety-graffiti/).

Mniejsze dekoracje: plakaty

Świetnym rozwiązaniem są także plakaty graffiti. Te mogą być uzupełnieniem fototapety albo odrębną dekoracją. W dużych rozmiarach nadadzą wnętrzu nowego charakteru, w mniejszych – będą oryginalnym detalem, które sprawi, że mieszkanie stanie się wyrazem naszej indywidualności i niebanalnego stylu.

graffiti