Moda na fototapety

Wiele osób na temat fototapet nie ma zbyt dobrego zdania. Fototapety kojarzą nam się z epoką PRL-u, gdyż to wówczas najczęściej pojawiały się na ścianach w naszych domach. Współczesne fototapety jednak znacznie różnią się od tych, z którymi mogliśmy się zetknąć jeszcze kilkadziesiąt lat temu.

Dzisiaj fototapety (https://fototapety.art/) są jednym z dekoracyjnych trendów, pozwalając na urządzenie przestrzeni mieszkalnej w niezwykle oryginalnym stylu. Fototapety to więc już nie tylko obrazy kojarzące nam się z kiczem, ale zdjęcia i grafiki w najwyższej jakości, nakładane na najbardziej trwałe materiały.

Fototapety zyskują więc zupełnie nowy wymiar, o czym przekonują nas również sami dekoratorzy wnętrz. Każdy z nas może zdecydować się na zamówienie wielkoformatowego wydruku w formie fototapety, który zawiśnie na ścianie w naszej sypialni bądź w salonie. Zamawiamy dokładnie na wymiar taki jaki potrzebujemy i fototapeta jest drukowana w jednym egzemplarzu. Zdjęcie wybrane do druku możemy edytować, kadrować, dzięki czemu możemy wybrać najlepszy fragment naszym zdaniem. Oczywiście możemy również przesłać własne zdjęcia, byleby w odpowiedniej rozdzielczości. To ważne bo wydruk na fototapecie jest bardzo powiększony. Będzie widać piksele, jeśli przesadzimy z powiększeniem małego zdjęcia.

Nowy Jork - fototapety

Nowy Jork